header-banner-v6

2015. november 8. vasárnap

 

 

Előadások

Helyszín: 3-as nagy előadóterem

Időpont

Program

Megjegyzés

09:15 – 09:25

“Megnyitó, programok ismertetése”

Műsorvezető: Székely Csilla
10:00 – 11:30

“Szabadulás az érzelmek fogságából”

Előadó: Balogh Béla
13:00 – 14:00

“A halál és az azt követő létállapot”

Előadó: Szabó Judit
14:30 – 15:30

“Gyakorlati spiritualitás”

Előadó: Dr. Fülöp Sándor Gunagriha
17:00 – 18:30

Közös fejlődés, avagy héjanász a párkapcsolatokban

Előadó: Soma Mamagésa

Helyszín: 1-es előadóterem

Időpont

Program

Megjegyzés

09:30 – 10:15

“Karma és sors a születési képletben”

Előadó: Griga Zsuzsanna
10:15 – 11:45

Ingyenes foglalkozások, programok

„Kíváncsi vagy, hogy milyen karmát hordozol a múltból, és milyen sorsot választottál magadnak erre az életre? Választ kaphatsz, ha megismerkedsz a Holdcsomópontjaid kozmikus helyzetével. Keress meg az előadásom után és válaszolok kérdéseidre.”

Előadó: Griga Zsuzsanna
11:45 – 12:30

“Az energetikai családfa a Spirit Flow rendszerében”

Előadó: Dr. Kézdi Andrea
13:00 – 15:30

“Ingyenes energia programozás”

„Előadásom után megkereshetsz és kis figuráim segítségével ránézhetünk egy személlyel vagy dologgal kapcsolatos problémád okaira. A Spirit Flow rendszeréhez tartozó energia programozás segítségével új programot készítünk, hogy előidézhesd a változást. „

 Előadó: Dr. Kézdi Andrea
15:45 – 16:30

“Mantra kristályok”

Előadó: Karacs Ildikó – Plitz Zoltán András
16:30 – 

“Ingyenes foglalkozások, programok”    

Atlantisz 12 mágikus kristálya megmondja
„Ha kíváncsi vagy, hogy egy általad feltett kérdésre mit üzennek az atlantiszi kristályok, keress fel előadásom után a Lélek Magazin standjánál.”

                                                             

Előadó: Plitz Zoltán András

Helyszín: 2-es előadóterem

11:45 – 12:30

“Őrangyalmeditáció”

Előadó:
Vágyi Ferenc Róbert
15:45 – 16:30

“A csend titka”

Előadó:
Dr.  KV Suresh  Siddhah Yogi

Helyszín: Catering Terem

11:45 – 12:30

“Bolondozások a tarot világában
– avagy honnan hova jut a Bolond lapja?”

Előadó: Papp Máté
15:45 – 16:30

“Poláris világ – életünk végletei”

Előadó: Gáspár Katalin

 

Helyszín: 5-ös terem – Egésznapos jóga és meditációs foglalkozások

09:30 – 10:00

“Kirtan – napindító mantra éneklés”

Jógaoktatók: Párvatí (Steigerwald Andrea) és Sankara (Módos Miklós)
10:15 – 10:30

“Elméleti felkészülés a gyakorlásra”

 Jógaoktató: Lalítá (Jankovics Magdolna)
10:30 – 11:30

“Jóga óra”

 Jógaoktató: Lalítá (Jankovics Magdolna)
12:00 – 13:00

“Csakra meditáció”

 Jógaoktató: Mirábáí (Veres Olga)
13:30 – 14:30

“Gerincterápiás jóga óra”

 Jógaoktató: Nárájání (Hegedűs Edina)
14:45 – 15:30

“Kirtan – közös mantra éneklés”

Jógaoktató: Párvatí
(Steigerwald Andrea) és Sankara (Módos Miklós)
15:45 – 16:30

“Előadás: Csakrák a jóga tanítások tükrében”

Jógaoktató: Szaraszvatí (Keserű Aranka)
16:30 – 17:30

“Csakra meditáció”

Jógaoktató: Szaraszvatí (Keserű Aranka)

Kérjük kedves vendégeinket, hogy a jóga órákra hozzanak magukkal polifómot vagy törölközőt.

lurdy-logologo-hu_63555

agykontrolllogo 9391_142973479238197_1386345221_n thetalogopajzs Recall Healing logo big L size larimar_kristalykapu_logo (1) tonk_emil logo_cmyk asztropatika lelkes-logofeedy10921894_384519865041459_740931392_nregioLogo6magyar logo_110935390_918105461533168_1891403374_oAstroWordlélekpillango logologo póló me1harmonet_rgbAquademia logo (CMYK) 4GMT_big_pictlelekmagazin_logo3